Розважайся та вивчай польську в Карпатах – зимовий табір 2017 | Курси польської мови в Україні | ОсвітаПоль

Розважайся та вивчай польську в Карпатах - зимовий табір 2017

 

Незабутні зимові канікули в чарівних Карпатах! Пропонуємо Вашій увазі освітній курс по вивченню польської мови в Карпатах – розважально-навчальний табір, де підлітки віком 14-17 років зможуть поєднати корисне з приємним. Досвідчені викладачі в доступній формі пояснюватимуть особливості польської мови, відкриють учням секрети та правила, що полегшать розуміння та вивчення польської мови та культури. На курсах відсутній стресовий фактор пов’язаний з системою оцінювання, конкуренцією та критикою викладачів – ми не примушуємо, а зацікавлюємо учнів, що безумовно приносить свої плоди.

Окрім навчання та спілкування польською на дітей чекають запальні дискотеки, захоплюючі поїздки та цікаві квести. Квінтесенція, що створена поєднанням відпочинку та навчання, дозволяє досягнути чудових освітніх результатів. Програма табору створена професіоналами таким чином, щоб не перенавантажувати дітей. По завершенню табору всі учасники отримають відповідний сертифікат, що засвідчує проходження навчального курсу.

Всього за 7900 грн Ви отримуєте десятиденний курс польської мови, розважальну програму відпочинку, захоплюючі екскурсії у мальовничих Карпатах, чотириразове харчування, дискотеки, перегляди фільмів, цікаві змагання та квести.

Польський мовний табір в Карпатах від «ОсвітаПоль» – відмінний шанс вдосконалити рівень володіння польською та провести незабутні зимові канікули!


  • List item

У вартість входить:

ЗИМОВИЙ ТАБІР 2017
10 ДНІВ

10 – 19 січня 2017 року,
50 годин польської мови,
Культурна програма,
Активний відпочинок.
Кількість місць обмежена

Зареєструватися

7900 грн
Все включено!*

Зимовий табір “Розважайся та вивчай польську в Карпатах”- досконале поєднання корисного з приємним!

ПЕРЕВАГИ ОСВІТАПОЛЬ

АБІТУРІЄНТІВ РОКІВ ДОСВІДУ СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ
Понад 3500 абітурієнтів з України успішно вступили та розпочали навчання в кращих університетах Польщі! ОсвітаПоль успішно працює з 2003 року. Сертифікат Study in Poland, вручений польським освітнім фондом “Perspektywy” за підтримки консульства Республіки Польща.
ВИКЛАДАЧІ МИ НАЙБІЛЬШІ
ЕФЕКТИВНІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
Заняття на наших курсах проводять досвідчені викладачі — носії мови, за спеціально розробленою програмою. Ми являємося найбільшою організацією в Україні, що спеціалізується в наданні такого роду освітніх послуг. Ми узгоджуємо з Вами програму навчання та зручний для Вас графік занять.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
01032, м. Київ
вул. Мечникова, 16, офіс 414
Понеділок-п’ятниця, 10:00-18:00
osvitapol.wawa@gmail.com
poland.osvitapol